Home

dilemma Kényszer Építeni komjádi kupa második hely Szubjektív alkalmasság Lefelé

Sörrel ünnepeltek a Vasas pólósai - Sportal.hu

Komjádi Kupa - Szabályváltozások - Magyar Vizilabda Szövetség

Vasas-döntetlen Savonában az Euro Kupa-döntőben - Sportal.hu

BVSC-Zugló Vízilabda Szakosztály - Fiú Ifjúsági csapat Eredmény: Lemhényi  Dezső Ifjúsági Kupa 1.hely, Fiú Ifjúsági OB. 2. hely, Komjádi Kupa 3.hely!!  :) A csapat tagjai: Várhegyi Dániel, Fodor Olivér, Ágh György, Mladoniczky
BVSC-Zugló Vízilabda Szakosztály - Fiú Ifjúsági csapat Eredmény: Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa 1.hely, Fiú Ifjúsági OB. 2. hely, Komjádi Kupa 3.hely!! :) A csapat tagjai: Várhegyi Dániel, Fodor Olivér, Ágh György, Mladoniczky

Magyar Vízilabda Szövetség

Vizipolo.hu » Komjádi Kupa

Vízilabda: az FTC négygólos hátrányból nyerte meg a Komjádi-kupát

Az FTC-t szenzációs döntőben legyőzve a Honvéd nyerte meg a Komjádi-kupát -  Eurosport
Az FTC-t szenzációs döntőben legyőzve a Honvéd nyerte meg a Komjádi-kupát - Eurosport

Főoldal
Főoldal

Sajtóanyag Minőségi vízilabda a Hegyvidéken - PDF Ingyenes letöltés

Második helyezett lett csapatunk a Komjádi Kupában

Vb-ezüst, Eb-2. hely, új MVLSZ-elnök - Madara(s)t lehetne fogatni a hazai  pólórajongókkal 2022 miatt - Eurosport
Vb-ezüst, Eb-2. hely, új MVLSZ-elnök - Madara(s)t lehetne fogatni a hazai pólórajongókkal 2022 miatt - Eurosport

Pólós fiataljai Komjádi-kupa-győzelme adhat lendületet a Vasasnak a  bajnokságban - Eurosport
Pólós fiataljai Komjádi-kupa-győzelme adhat lendületet a Vasasnak a bajnokságban - Eurosport

Szegeden juthatunk a Komjádi Kupa döntőjébe - Fradi.hu

Sorozatban ötödször nyerte a Ferencváros a férfi vízilabda Magyar Kupát -  Sportal.hu
Sorozatban ötödször nyerte a Ferencváros a férfi vízilabda Magyar Kupát - Sportal.hu

Komjádi Kupa: a címvédő Honvédot kiejtve elődöntős a BVSC - Magyar  Vizilabda Szövetség
Komjádi Kupa: a címvédő Honvédot kiejtve elődöntős a BVSC - Magyar Vizilabda Szövetség