Home

Főiskola Szubtropikus Kosztüm úszó érmesek transzplantációs Építkezés Nehezen megfogható

Magyar Eb-érmes úszó a semmiből – hogy csinálta Kovács Benedek?

43 évesen indul a vb-n az olimpiai bajnok úszó, aki már 22 éve is vb-érmes  volt - Eurosport
43 évesen indul a vb-n az olimpiai bajnok úszó, aki már 22 éve is vb-érmes volt - Eurosport

Két érmet szereztek úszóink Franciaországban - Sportal.hu

Milák Kristóf olyan időt úszott az ob-n, amivel világbajnokságon is érmet  nyert volna | 24.hu
Milák Kristóf olyan időt úszott az ob-n, amivel világbajnokságon is érmet nyert volna | 24.hu

Úszás: tokiói érmesek a MEFOB-on, pécsi siker összetettben - NSO

Paralimpiai bajnokok és érmesek a Vasas úszó szakosztályában

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán

Komáromi Úszóklub SE.

Szabó Szebasztián hétfőn megszerezheti az első magyar érmet a rövid pályás  úszó-világbajnokságon Abu-Dzabiban – a legjobb idővel jutott az 50 pillangó  döntőjébe | Mandiner
Szabó Szebasztián hétfőn megszerezheti az első magyar érmet a rövid pályás úszó-világbajnokságon Abu-Dzabiban – a legjobb idővel jutott az 50 pillangó döntőjébe | Mandiner

26 évesen visszavonul a világbajnok és olimpiai érmes úszó - Eurosport

Sikeres magyar úszók az Eb-n, valamit mégis a kapitány fejére olvasnak -  Infostart.hu
Sikeres magyar úszók az Eb-n, valamit mégis a kapitány fejére olvasnak - Infostart.hu

Hét érmet nyert Jászó Ádám a Serdülő és Ifjúsági Úszó OB-n! | pecsma.hu

Index - Sport - Hosszú, Jakabos és Bernek érmesek az Eb-n

Három érmet szereztek a magyar úszók az Európa-bajnokság nyitónapján

Soha ennyit nem kereshettek még a magyar olimpiai érmesek - Privátbankár.hu

Tokiói érmesek az Úszó MEFOB-on, pécsi siker összetettben - MEFS

Hírek - Magyar Úszó Szövetség

Sporthírek: Az Olimpia első felének az összefoglalója és magyar érmesei -  Tóth Brigitta
Sporthírek: Az Olimpia első felének az összefoglalója és magyar érmesei - Tóth Brigitta